• יונה

ביקורת סרט: מיסי מסתבכת, במאי: טיילר ספינדל, 2020

סרטים על טעויות נפוצים מאוד והם הפכו לקומדיות בדרך כלל מוצלחות ומצחיקות. זה הפך להיות ז'אנר מוכר ואהוב.

הסרט "מיסי מסתבכת" הוא קומדיה של אי הבנות. שמו תורגם מאנגלית - THE WRONG MISSY - כלומר - "המיסי הלא נכונה. או: טעות במיסי", ותרגום השם לעברית מטעה ולא נכון.

טים מוריס (דיוויד ספייד) הוא רווק שבעבר יצא לבליינד דייט עם מישהי בשם מליסה, בכינויה - מיסי (לורן לפקוס), ובפגישה התברר כי היא בחורה מוזרה ביותר, נטולת רסן וקלת דעת, שגם לא איכפת לה מסביבתה והיא מתנהגת בפראות ובגסות ובחוסר טאקט מופגן. אבל, יש לה ידע בתחומים שונים ומשונים. באותה הפגישה הוא ניסה לברוח מהחלון בשירותים, אך נפל והיה צורך לקבע לו את הקרסול. היא ידעה מה לעשות והחזירה אותו למקום.

טים חוזר לחייו ולעבודתו. במקרה, בשדה תעופה, הוא פוגש בחורה יפהפיה, גם שמה מליסה (מולי סימס), ממש אשת חלומותיו. יש להם הרבה מהמשותף, החל מאי שתיית משקאות חריפים ועד תחביבים משותפים. בתום פגישתם מליסה מוסרת לו את מספר הטלפון שלה.

כאשר החברה יוצאת לנופש בבית מלון מפואר בהוואי, טים מבקש להזמין את מליסה, אך בטעות מזמין את מיסי. הוא מגלה זאת במטוס, כאשר מיסי מופיעה. הוא מאוד מאוכזב והיא ממשיכה בהתנהגותה חסרת הגבולות. עושה איתו סקס במטוס, מאוד מתלהבת מהחדר במלון, מתיידדת עם חלק מחבריו לעבודה וחלק מסבכת בצרות. מהפנטת את הבוס שלו והוא סבור שטים הוא סבתא שלו, ולעומת זאת מקבל בחילה מהמתחרה של טים.

סרט מצחיק מאוד, במיוחד לפקוס, שמשחקת בחורה בלתי נסבלת, אך לא רעת לב ומוכנה לעזור כשצריך. היא חשה שהבוס שלו צבוע והוא לא מוצא חן בעיניה, ולכן מתיידד עם אשתו וגורמת לה לעזוב אותו. היא עוזרת לטים לקבל את הקידום לו ציפה כשמהפנטת את הבוס. אך, כשהוא מגלה את אופיו האמיתי הוא מוציא אותו מההיפנוט ואז מתפטר מהחברה.

המשחק של לפקוס מעולה והיא מאוד משכנעת כבחורה המופרעת והמוזרה וחסרת הגבולות. משחקה גורם לנו לגחך וצחוק בקול רם. נושא הסדרה נדוש ומוכר, אך אם מבקשים לצפות במשהו קליל ומצחיק - זה הסרט.

6 צפיות0 תגובות