• יונה

ביקורת סדרה: וירג'ין ריבר, עונה 4, במאי: אנדי מיקיטה, 2022

הסדרה האהובה, המעניינת ומותחת חוזרת לעונה רביעית. בסוף העונה השלישית נותרנו עם הרבה שאלות, כמו: מי ירה בג'ק (מרטין הנדרסון), שכאמור איבד את זיכרונו לאחר האירוע ויש כול מיני דעות לגבי היורה. אכן, בעונה הנוכחית זיכרונו שב אליו וזהות היורה מתגלה וזה בשום אופן לא דן בריידי (בנג'מין הולינגסוורת'). ניתן לכם לצפות בעונה הרביעית ללא ספוילר.

גם מל (אלכסנדרה ברקנרידג') עדיין לא בטוחה מי האב של התינוק בבטנה. היא עברה השתלת עוברים של בעלה מארק (דניאל גיליס) הקודם, אך גם שבה לג'ק. אחרי התלבטויות הם מחליטים לבדוק בצורה גנטית מי יהיה האב, והבדיקה מעלה שהאב הוא ג'ק ומין הילוד יהיה - בת.

במרפאה ד"ר מולינס (טים מתיסון) שוכר רופא חדש, חתיך ומבטיח בשם קמרון הייק (מארק גנימה), שבסתר ליבו מתאהב במל, אך שומע באקראי שהיא בהיריון ומחליט לעזוב...

לד"ר מולינס מגיע במפתיע אורח חדש, נכדו, שלא ידע על קיומו, וכעת הוא כבן 20. הוא מוצא חן בעיני ליזי (שרה דוגדייל) והם באמת נפגשים מספר פעמים, למרות חשדותיה שהוא מסתיר משהו. הוא לא מסכים ליחסים קרובים יותר, ובסוף מתוודה שיש לו מחלת הנטינגטון.

גם פריצ'ר (קולין לורנס)מכיר את ג'וליה (לוסיה וולטרס) בחוג לאמנויות לחימה והם מתחילים להיפגש, עד שלפתע חוזרת פייג' (לקסה דויג) לחייו וגם בנה כריסטופר (צ'ייס פטיו), ועימם עוד בעיות...

דן בריידי ואחותו עורכת הדין של ג'ק, ברי (זיבי אלן) מתאהבים והיא עוזרת לו בענייניו המשפטיים. הם מגלים שדן בריידי יצא חף מפשע, אך גם בעיותיהם לא נפתרו.

ד"ר מולינס מנסה לטפל באשתו הופ (אנט אוטול), שעדיין לא התאוששה מהתאונה שעברה. היא לא ממושמעת, אך בסופו של דבר, היא מסכימה שמישהי תגיע לעזור לה והיא בוחרת בליזי.

גם שרמיין ( לורן המרסלי), שנושאת תאומים בבטנה ומסתבר שהם 2 בנים, סובלת מהזנחה של בעלה החדש וג'ק עוזר לה בהכנת מסיבת הלידה. בסוף, כאשר לא חשה בטוב וקוראת לג'ק ולמל לעזרתה, היא חושבת שהתנהגותה גרמה לעונשים שקיבלה ופולטת שהבנים אינם של ג'ק, למרות שלאורך כול הדרך טענה כך.

יש עוד אירועים מעניינים, אך מאחר ויש המון טוויסטים והפתעות, אנו ממליצים לצפות בסדר וליהנות. נמסר כי העונה החמישית כבר בדרך ואנו מצפים לה.


ראה גם:

הסדרה ריצ'ר

הסדרה קליקבייט

הסדרה וירג'ין ריבר עונה 3

הסדרה וירג'ין ריבר עונה 2

22 צפיות0 תגובות